Złomowanie samochodów, auto złom Tychy


Zastanawiasz się, czy odbierzemy twoje auto, skoro jest stare i pordzewiałe? A może uległo uszkodzeniu na skutek wypadku?
Nie musisz się martwić – złomowanie aut w Tychach jest bardzo proste dzięki współpracy z nami.
Możesz przyjechać do nas swoim autem lub wezwać lawetę, którą przyjedzie jeden z naszych pracowników. Dzięki temu bez względu na stan pojazdu możesz liczyć na jego odbiór bez troski o zapewnienie sobie transportu.
Nie nastawiamy się na konkretne marki ani modele pojazdów.
Nie ma też większego znaczenia w jakim stanie znajduje się samochód.
Auto-złom w Tychach w naszej firmie działa prosto i przejrzyście, a ty na koniec otrzymujesz gotówkę lub przelew. Dodatkowo proces złomowania obejmuje wystawienie stosownych dokumentów, które pozwolą ci na dokończenie działań administracyjnych w twoim wydziale komunikacji.
Istnieje również możliwość odzyskania części należności wpłaconej za polisę OC.
Stare auto, którego nie opłaca się naprawiać może sprawiać sporo kłopotów i generować zbędne troski.
Dlatego możesz oddać go nam i pozbyć się w ten sposób uciążliwego kłopotu legalnie.
Odzyskasz tez część pieniędzy, które zainwestowałeś w pojazd. Zadzwoń!

Kasacja aut, auto złom Tychy

Kasacja aut, auto złom Tychy Kasacja aut, auto złom Tychy Kasacja aut, auto złom Tychy
 • Szybki zysk z kasacji!

  Podczas sprzedawania starego pojazdu nie ma nic bardziej frustrującego niż brak zainteresowania ze strony potencjalnych kupców. Twoje auto nadal...

 • Zatroszcz się o środowisko!

  Auta wyłączone z eksploatacji są nie tylko problemem ekonomicznym dla właściciela, ale w większej skali również ekologicznym. Ciągle widuje się...

 • Przyjedziemy w dowolne miejsce!

  Chcesz pozbyć się starego pojazdu, ale nie wiesz, jak go dostarczyć w wybrane miejsce? Nasza oferta auto-złomu w Tychach opiera się nie tylko...

 • Weźmiemy każde auto!

  Zastanawiasz się, czy odbierzemy twoje auto, skoro jest stare i pordzewiałe? A może uległo uszkodzeniu na skutek wypadku? Nie musisz się martwić...
 
 
 • ARTUR

  Wszystko w jak najlepszym porządku. Chociaż trochę było mi szkoda mojego starego auta, udało się odzyskać za niego nawet sporo gotówki! Przyjechali po niego szybko i w sumie nie musiałem się niczym przejmować. Bardzo dobry kontakt. Polecam!

 • BEATA

  Jestem pozytywnie zaskoczona miłą i sympatyczną obsługą w waszym auto-złomie. Myślałam, że zezłomowanie samochodu to o wiele więcej pracy i formalności, ale udało się zorganizować wszystko bardzo prawnie. Dziękuję za pomoc w transporcie i utylizacji mojego starego poczciwego autka.

 • AGNIESZKA

  Szybkie załatwienie sprawy i gotówka do ręki. Dobre miejsce dla tych, którzy chcą sprawnie pozbyć się zepsutego samochodu. Przyjechali po niego lawetą i nawet nie musiałam zbyt długo czekać. Wszystko ok!

 • TOMEK

  Auto było naprawdę zdezelowane, ale mimo wszystko udało się coś za niego odzyskać. Teraz już problem z głowy. Laweta z uprzejmym i zorientowanym pracownikiem i dodatkowo fachowe informacje, co teraz stanie się z moim samochodem. Szybko załatwione formalności i dobry kontakt!