Złomowanie pojazdów, auto złom Tychy


Podczas sprzedawania starego pojazdu nie ma nic bardziej frustrującego niż brak zainteresowania ze strony potencjalnych kupców.
Twoje auto nadal zajmuje miejsce na parkingu, a ty bezskutecznie starasz się go ogłaszać na kolejnych portalach aukcyjnych?
Nie trać czasu i skorzystać z tego, co oferuje nasz „auto-złom Tychy”.
Dzięki oddaniu nam swojego pojazdu nie będziesz musiał zastanawiać się, czy kiedykolwiek sprzedasz swój samochód.
Płacimy od ręki gotówką lub przelewem w zależności od tego jaką formę preferujesz.
Zajmujemy się złomowaniem aut już od wielu lat i jesteśmy cenioną przez Klientów firmą.
Nie ma problemu żebyś oddał nam auto kompletne, a nawet jeżdżące, za które zapłacimy więcej. Jednak nawet egzemplarze wyeksploatowane i kompletnie spisane na straty oraz powypadkowe są przez nas mile widziane, a ty odzyskasz za nie przynajmniej część kwoty, która musiałeś zapłacić.
Dlatego nie wahaj się do nas odezwać, jeżeli tylko potrzebujesz wykonać złomowanie auta w Tychach.
Wyślemy do Ciebie lawetę we wskazane miejsce, żebyś nie musiał się martwić o transport we własnym zakresie. Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom Tychy

Stacja demontażu pojazdów, auto złom Tychy Stacja demontażu pojazdów, auto złom Tychy Stacja demontażu pojazdów, auto złom Tychy
 • Szybki zysk z kasacji!

  Podczas sprzedawania starego pojazdu nie ma nic bardziej frustrującego niż brak zainteresowania ze strony potencjalnych kupców. Twoje auto nadal...

 • Zatroszcz się o środowisko!

  Auta wyłączone z eksploatacji są nie tylko problemem ekonomicznym dla właściciela, ale w większej skali również ekologicznym. Ciągle widuje się...

 • Przyjedziemy w dowolne miejsce!

  Chcesz pozbyć się starego pojazdu, ale nie wiesz, jak go dostarczyć w wybrane miejsce? Nasza oferta auto-złomu w Tychach opiera się nie tylko...

 • Weźmiemy każde auto!

  Zastanawiasz się, czy odbierzemy twoje auto, skoro jest stare i pordzewiałe? A może uległo uszkodzeniu na skutek wypadku? Nie musisz się martwić...
 
 
 • ARTUR

  Wszystko w jak najlepszym porządku. Chociaż trochę było mi szkoda mojego starego auta, udało się odzyskać za niego nawet sporo gotówki! Przyjechali po niego szybko i w sumie nie musiałem się niczym przejmować. Bardzo dobry kontakt. Polecam!

 • BEATA

  Jestem pozytywnie zaskoczona miłą i sympatyczną obsługą w waszym auto-złomie. Myślałam, że zezłomowanie samochodu to o wiele więcej pracy i formalności, ale udało się zorganizować wszystko bardzo prawnie. Dziękuję za pomoc w transporcie i utylizacji mojego starego poczciwego autka.

 • AGNIESZKA

  Szybkie załatwienie sprawy i gotówka do ręki. Dobre miejsce dla tych, którzy chcą sprawnie pozbyć się zepsutego samochodu. Przyjechali po niego lawetą i nawet nie musiałam zbyt długo czekać. Wszystko ok!

 • TOMEK

  Auto było naprawdę zdezelowane, ale mimo wszystko udało się coś za niego odzyskać. Teraz już problem z głowy. Laweta z uprzejmym i zorientowanym pracownikiem i dodatkowo fachowe informacje, co teraz stanie się z moim samochodem. Szybko załatwione formalności i dobry kontakt!