Złomowanie aut, auto złom Tychy


Chcesz pozbyć się starego pojazdu, ale nie wiesz, jak go dostarczyć w wybrane miejsce?
Nasza oferta auto-złomu w Tychach opiera się nie tylko na kasacji samochodów, ale też pomocy w ich transporcie.
Możesz bez wahania zadzwonić do nas i ustalić szczegóły odbioru wyeksploatowanego auta, a my zorganizujemy resztę. To proste i przyjemne!
Nie ma dla nas żadnej różnicy to, gdzie stoi wrak – na parkingu, osiedlu, prywatnej posesji czy w jeszcze innym miejscu.
To naturalne, że Klienci nie posiadają własnej lawety, a jej wynajęcie często sporo kosztuje.
Dlatego tak interesujące jest złomowanie auta w Tychach w naszej firmie, bo uzgadniając wszystkie szczegóły przez telefon lub internet, możesz liczyć na pozytywne załatwienie sprawy i odbiór przez naszego pracownika Twojego zdezelowanego pojazdu.
Stary samochód nie będzie już sprawiał Ci bólu głowy ani narażał na zbędne koszty.
Dlaczego jeszcze warto nas wybrać?
Przede wszystkim sprawy formalne zoptymalizowaliśmy do niezbędnego minimum.
Gdy pojawisz się z odpowiednimi dokumentami (dowód osobisty, dowód rejestracyjny, karta pojazdu) papierkowe sprawy załatwimy sprawnie i szybko.
Dzięki temu będziesz mógł udać się do odpowiedniego wydziału komunikacji.
Zadzwoń i sprawdź!

Stacja demontażu aut, auto złom Tychy

Stacja demontażu aut, auto złom Tychy Stacja demontażu aut, auto złom Tychy Stacja demontażu aut, auto złom Tychy
 • Szybki zysk z kasacji!

  Podczas sprzedawania starego pojazdu nie ma nic bardziej frustrującego niż brak zainteresowania ze strony potencjalnych kupców. Twoje auto nadal...

 • Zatroszcz się o środowisko!

  Auta wyłączone z eksploatacji są nie tylko problemem ekonomicznym dla właściciela, ale w większej skali również ekologicznym. Ciągle widuje się...

 • Przyjedziemy w dowolne miejsce!

  Chcesz pozbyć się starego pojazdu, ale nie wiesz, jak go dostarczyć w wybrane miejsce? Nasza oferta auto-złomu w Tychach opiera się nie tylko...

 • Weźmiemy każde auto!

  Zastanawiasz się, czy odbierzemy twoje auto, skoro jest stare i pordzewiałe? A może uległo uszkodzeniu na skutek wypadku? Nie musisz się martwić...
 
 
 • ARTUR

  Wszystko w jak najlepszym porządku. Chociaż trochę było mi szkoda mojego starego auta, udało się odzyskać za niego nawet sporo gotówki! Przyjechali po niego szybko i w sumie nie musiałem się niczym przejmować. Bardzo dobry kontakt. Polecam!

 • BEATA

  Jestem pozytywnie zaskoczona miłą i sympatyczną obsługą w waszym auto-złomie. Myślałam, że zezłomowanie samochodu to o wiele więcej pracy i formalności, ale udało się zorganizować wszystko bardzo prawnie. Dziękuję za pomoc w transporcie i utylizacji mojego starego poczciwego autka.

 • AGNIESZKA

  Szybkie załatwienie sprawy i gotówka do ręki. Dobre miejsce dla tych, którzy chcą sprawnie pozbyć się zepsutego samochodu. Przyjechali po niego lawetą i nawet nie musiałam zbyt długo czekać. Wszystko ok!

 • TOMEK

  Auto było naprawdę zdezelowane, ale mimo wszystko udało się coś za niego odzyskać. Teraz już problem z głowy. Laweta z uprzejmym i zorientowanym pracownikiem i dodatkowo fachowe informacje, co teraz stanie się z moim samochodem. Szybko załatwione formalności i dobry kontakt!