Złomowanie aut, auto złom Tychy


Auta wyłączone z eksploatacji są nie tylko problemem ekonomicznym dla właściciela, ale w większej skali również ekologicznym.
Ciągle widuje się pozostawiane na parkingach osiedlowych wraki niesprawnych samochodów. O wiele lepiej oddać je nam i odzyskać pieniądze!
Utylizując pojazd poprzez nasz auto-złom w Tychach możesz mieć pewność o przyjaznym dla przyrody sposobie złomowania.
Rozpoczynając proces utylizacji w pierwszej kolejności należy pozbyć się wszelkich płynów eksploatacyjnych z układów samochodu.
Ich separacja pozwala bezpiecznie prowadzić dalsze prace i troszczyć się o środowisko. Elementy pojazdu segregowane są pod kątem materiałów z jakich zostały wykonane.
Złomowanie aut w Tychach jest więc nie tylko opłacalne, ale też bezpieczne. Dlatego bez obaw możesz pozostawić nam swój zdezelowany pojazd.
Pozbycie się samochodu o wątpliwym stanie technicznym jest bardzo proste i nie wymaga od Ciebie wielu działań. Wystarczy telefon i ustalenie kilku potrzebnych szczegółów, a nasz pracownik najpóźniej do 24 godzin od zgłoszenia pojawi się laweta w wyznaczonym miejscu.
Jeśli chcesz pozbyć się problemu daj znać! Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Kasacja pojazdów, auto złom Tychy

Kasacja pojazdów, auto złom Tychy Kasacja pojazdów, auto złom Tychy Kasacja pojazdów, auto złom Tychy
 • Szybki zysk z kasacji!

  Podczas sprzedawania starego pojazdu nie ma nic bardziej frustrującego niż brak zainteresowania ze strony potencjalnych kupców. Twoje auto nadal...

 • Zatroszcz się o środowisko!

  Auta wyłączone z eksploatacji są nie tylko problemem ekonomicznym dla właściciela, ale w większej skali również ekologicznym. Ciągle widuje się...

 • Przyjedziemy w dowolne miejsce!

  Chcesz pozbyć się starego pojazdu, ale nie wiesz, jak go dostarczyć w wybrane miejsce? Nasza oferta auto-złomu w Tychach opiera się nie tylko...

 • Weźmiemy każde auto!

  Zastanawiasz się, czy odbierzemy twoje auto, skoro jest stare i pordzewiałe? A może uległo uszkodzeniu na skutek wypadku? Nie musisz się martwić...
 
 
 • ARTUR

  Wszystko w jak najlepszym porządku. Chociaż trochę było mi szkoda mojego starego auta, udało się odzyskać za niego nawet sporo gotówki! Przyjechali po niego szybko i w sumie nie musiałem się niczym przejmować. Bardzo dobry kontakt. Polecam!

 • BEATA

  Jestem pozytywnie zaskoczona miłą i sympatyczną obsługą w waszym auto-złomie. Myślałam, że zezłomowanie samochodu to o wiele więcej pracy i formalności, ale udało się zorganizować wszystko bardzo prawnie. Dziękuję za pomoc w transporcie i utylizacji mojego starego poczciwego autka.

 • AGNIESZKA

  Szybkie załatwienie sprawy i gotówka do ręki. Dobre miejsce dla tych, którzy chcą sprawnie pozbyć się zepsutego samochodu. Przyjechali po niego lawetą i nawet nie musiałam zbyt długo czekać. Wszystko ok!

 • TOMEK

  Auto było naprawdę zdezelowane, ale mimo wszystko udało się coś za niego odzyskać. Teraz już problem z głowy. Laweta z uprzejmym i zorientowanym pracownikiem i dodatkowo fachowe informacje, co teraz stanie się z moim samochodem. Szybko załatwione formalności i dobry kontakt!